Šťastný Nový rok 2018

Pravidlá a informácie pre našich používateľov, návrhy na vylepšenie portálu, vaše dojmy...
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
Fonzi
Príspevky: 185
Dátum registrácie: Pondelok, 24. Novembra 2014, 12:19
Bydlisko: Internet
Steam ID: STEAM_0:1:55466468
Celé meno: Tomáš
Vek: 32
Pohlavie:
Kontaktovať používateľa:

Šťastný Nový rok 2018

#1

Príspevok od používateľa Fonzi »

Ospravedlňujem sa o neskoršie zaželanie do Nového roku, ale nemal som čas, mal som iné svoje povinnosti, ale už sa budem sústrediť len na web a herné servery.

Tak starý rok nám odletel, priletel nový, v kalendári sa bude písať 2018, snáď to bude rokom lepším ako bol ten predošlý.
Portál funguje 3 roky, 1 mesiac a pár dní, za ten čas sa web priebežne menil, skvalitňoval, vylepšoval a prechádzal postupnou inováciou a neustálym zdokonalovaním, hlavne z bezpečnostného hľadiska.

Pohrali sme sa s jadrom systému a do webu sme každým mesiacom aktualizovali rozšírenia, ktoré spestrujú základné a rozšírené funkcie celého portálu.

Momentálne intenzívne pracujeme na čete (Messengery), ktorý bude poháňať komunitu v celku a každý s každým sa bude môcť spojiť alebo si písať súkromne, rýchlo a flexibilne.

Máme veľa plánov na Pokecaji, ale nič sa nedá len tak, všetko má svoj čas a je vyžadovaná hlavne trpezlivosť,
uvažujeme aj na platenej reklame, ale všetko závisí od finančných prostriedkov.

Investície do platených reklám sú nemalé čiastky, tak ak nás chcete podporiť, môžete a všetko do posledného centa pôjde do reklamy, vývoja a budúcnosti webu.

Ďakujeme za priazeň, súčasť, účasť a dôveru, že sa niekam dostaneme... 😎

Aaa.. a ešte to zaželanie, všetko dobre do Nového roka, menej starostí, veľa úspechov a pevné zdravie praje tím Pokecaj.
Riešim technickú správu webu, údržbu a vediem všetky herné servery.
Nepíšte mi súkromné správy ohľadne vašich problémov, na to máte tento portál a náš tím adminov.
Napísať odpoveď