Motivačné citáty

Vaše najobľúbenejšie citáty múdrych ľudí...
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
Fonzi
Príspevky: 185
Dátum registrácie: Pondelok, 24. Novembra 2014, 12:19
Bydlisko: Internet
Steam ID: STEAM_0:1:55466468
Celé meno: Tomáš
Vek: 32
Pohlavie:
Kontaktovať používateľa:

Motivačné citáty

#1

Príspevok od používateľa Fonzi »

  • “Bill Gates neurobil skúšky z niektorých predmetov, ale jeho priateľ urobil všetky. Teraz je inžinierom v Microsofte a Bill Gates vlastníkom Microsoftu.“ - Bill Gates
    “Ak nie ste pri mne počas môjho trápenia, nečakajte, že vás budem chcieť mať pri sebe počas môjho úspechu!" -Will Smith
    “Inteligentní ľudia sa snažia problémy riešiť, geniálni sa ich snažia nerobiť!“ - Albert Einstein
    “Dobrý prospech v škole nikomu nezaručuje úspech v skutočnom živote.“ - Robert Kiyosaki
    "Ak som videl ďalej, bolo to preto, že som stál na pleciach obrov." - (Isaac Newton)
    “Jeden z hlavných dôvodov, prečo ľudia nie sú bohatí je ten, že sa zbytočne zaoberajú vecami, ktoré sa pravdepodobne nikdy nestanú.“ - Robert Kiyosaki
    “To, že si chudobný a nemáš finančné vzdelanie neznamená, že nemôžeš zbohatnúť.“ - Robert Kiyosaki
    “Ľudia, ktorí premýšľajú v malom, nedostanú veľké šance. Pokiaľ chcete zbohatnúť, začnite najprv uvažovať vo veľkom.“ - Robert Kiyosaki
    “Dobrý umelec kopíruje, skvelý umelec kradne." – Pablo Picasso
    “Úspech je cesta nie cieľ.” – Ben Sweetland
    “Niektorí ľudia vedia opravovať iba cudzie názory, ale nie vlastné.“ - Percy Bysshe Shelley
    “Keď miluješ, objavuješ v sebe toľké bohatstvo, toľkú nehu a toľko citu, až je ti na neuverenie, že si schopný toľkej lásky.“ - Anton Pavlovič Čechov
    “Bez lásky nejde žiť, bez bolesti nejde milovať.“ - Nino Salvaneschi
    “Ľudia neodchádzajú z firiem, odchádzajú od zlých šéfov.“ - Robert Hogan
    “Človek nie je bohatý tým, čo zarobí, ale tým, čo neutratí.“ - Henry Ford
    “Neexistuje dôkaz o tom, že akékoľvek množstvo domácej úlohy
    zlepšuje akademické výsledky detí na základnej škole.“ - Haris Cooper
    “Spontánni ľudia sú tí, čo sa neboja cítiť vlastným srdcom.“ - Natália Furmanová
    “Úspech je cesta, na ktorej musíte spraviť veľa malých detských krokov.” - Fonzi
    “Je veľa geniálnych ľudí, ktorí si nevážia dary, ktoré dostali.“ - Fonzi
    “Cítim v srdci, v hlave a v rukách, čo ti píšu tieto krásne slová.“ - Fonzi
    “Zlyhanie je nevyhnutné.“ - Fonzi
    "Tí, čo počúvajú hudbu, hudbe nerozumejú... Ale tí, ktorí hudbu skladali, hudbe porozumeli." - Fonzi
    “Ľudia sa dajú zmeniť k dobrému, ak majú po boku dobrých priateľov, ktorí ich zmenia.“ - Fonzi
    “Žiadne slová nenahradia tvoju prítomnosť.“ - Fonzi
    “IQ sa nikdy nedalo ani nedá spresnosťou určiť, testy, psychotesty bývajú často klamlivé... Proste vysoké IQ má ten, čo niečo v živote spravil alebo niečo dokázal a následne tak zbohatol!“ - Fonzi
    “Jednoduchšie je padať na zem vo futbale, ako v živote.“ - Fonzi
    “Keď sa zaľúbim, moje srdce praská radosťou a bije intenzívnym tempom, pretože milujem s celým svojím srdcom.“ - Fonzi
    “To, čo slová nepovedia... Povie najkrajšia pusa!“ - Fonzi
    “Život je skvelý, keď je pre niečo žiť.“ - Fonzi
    “Všetky baby sú ***, pár krát sa nechajú opichať a myslia si, že lásku poznajú a vedia "milovať".“ - Fonzi
    “Vážte si čo máte, pretože ak chcete stále viac a viac, prídete o všetko a nezostane vám nič.“ - Fonzi
    “Trpezlivosť je vzácny dar, bez neho sa v živote nezaobídete. Čas je veľký priateľ.“ - Fonzi
    “Načúvam hlas srdca, ono mi totiž hovorí, aby som išiel za šťastím, inak umriem na samotu.“ - Fonzi
Riešim technickú správu webu, údržbu a vediem všetky herné servery.
Nepíšte mi súkromné správy ohľadne vašich problémov, na to máte tento portál a náš tím adminov.
Používateľov profilový obrázok
StreamStrot
Návštevník
Návštevník
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Sobota, 30. Januára 2016, 23:52
Bydlisko: Pokecaj.sk
Celé meno: Samuel
Kontaktovať používateľa:

Re: Motivačné citáty

#2

Príspevok od používateľa StreamStrot »

" Škola ťa nenaučí zarábať" :P
MspoR
Návštevník
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Nedeľa, 9. Júla 2017, 09:17

Re: Motivačné citáty

#3

Príspevok od používateľa MspoR »

"Pravý bojovník není ten kdo jenom vyhrává, ale ten kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává"
-Revolta-
Napísať odpoveď